Neohodnoceno

Vzduchovka Ruger Air Scout Magnum cal.4,5mm, 32J

Skladem (2 ks)
Kód: 2198
Značka: Ruger
6 900 Kč
Kategorie: Vzduchovky
Záruka: 2 roky

Vzduchovka Ruger Air Scout Magnum cal.4,5mm Full Power

Plnovýkonová verze dosahující rychlosti střely až 345 m/s s energií do 32J.

Princip zlamovacích vzduchovek: lomením hlavně dochází ke stlačení pružiny v pístu. Píst je následně zachycen spoušťovým mechanismem. Po stisku spouště je píst hnán vpřed. Tím dochází k vytvoření tlaku, který následně žene střelivo z hlavně ven.

Vzduchovka Ruger Air Scout Magnum dostala drážkovanou hlaveň kalibru 4,5mm o délce 495 mm, která bez problému splní požadavky na přesnou terčovou střelbu. Střelbu může příznivě ovlivnit také zakončení hlavně kompenzátorem. Díky vysokému výkonu zvládne se správným typem diabolek také lov drobné škodné.

S mířením na cíl Vám pomohou velmi dobře čitelné standarní Tru-Glo mířidla se světlovodnými prvky. Muška na ústí hlavně je pevná a hledí na opačném konci plně stavitelné výškově i stranově. Pokud by vám standardní mířidla nestačila, můžete vzudchovku osadit optikou, puškohledem do drážek 11mm, které se nachází na válci.

Spoušťový mechanismus modelu Ruger Air Scout Magnum dostatečně citlivý a navíc je chráněn automatickou pojistkou proti případnému nechtěnému výstřelu. Nachází se v zadní části válce v podobě táhla ovládaného stiskem vpřed nebo potažením vzad. Po natažení se vzduchovka automaticky aktivuje, táhlo se vysune vzad. Stiskem pojistky vpřed vzduchovku odjistíte. Pojistka můžete být potažením vzad či stiskem vpřed kdykoli znovu aktivována či deaktivována.

Celý systém vzduchovky Ruger Air Scout Magnum je zasazen do velmi dobře ergonomicky tvarované polymerové pažby. Právě správná ergonomie dovoluje střelbu ze vzduchovky jak pravákům tak levákům. Jistotu úchopu zbraně umocňuje výrazné rybinové rýhování na rukojeti a předbažbí. Na konci pažby najdete solidní gumovou botku pro tlumení zpětného rázu po výstřelu.

Zpět do obchodu