Neohodnoceno

Taška/ledvinka na zbraň přes rameno Pentagon

Skladem (1 ks)
Kód: 2122
Značka: Pentagon
1 150 Kč
Kategorie: Batohy a tašky

Taška přes rameno Pentagon může na první pohled působit jen jako módní doplněk, opak je však pravdou – jedná se o velmi praktický kousek s několika kapsami, včetně skrytých kapes (vhodných například k uložení zbraně). Tento produkt je navíc vyroben z kvalitních materiálů, při výrobě byly také použity kvalitní YKK zipy společně přezkami a sponami Duraflex.

Taška vhodná pro praváky i leváky

Velkou výhodou tohoto kousku je fakt, že tašku mohou pohodlně nosit praváci i leváci. Kromě toho, že jsou popruhy délkově nastavitelné, dá se změnit i jejich umístění. Díky trojúhelníkovému zajištění se navíc nemusíte obávat, že vám bude taška při nošení sklouzávat či se přetáčet.

Kapsy umožňující skryté nošení

Taška obsahuje také řadu praktických kapes, včetně těch, které umožňují skryté nošení. Celkový objem tohoto produktu pak činí 8,5 litru.
V přední části se nachází (poblíž velcro panelu) podlouhlá kapsa, která je vhodná například pro uložení telefonu či drobných předmětů. Za ní se pak nachází hlavní kapsa, která nabízí poměrně velký úložný prostor. Velkým plusem této kapsy však je, že se uvnitř nachází několik menších přihrádek. Do těch uložíte různé předměty (například svítilnu, brýle či pero) bez toho, aby v tašce jakkoli cestovaly.
V zadní části tašky se pak nachází menší kapsa, která je vhodná například k uložení peněženky. Hned vedle pak najdeme další skrytou kapsu – vhodnou například k uložení zbraně. V zadní části této kapsy se navíc nachází velcro panel, který se hodí například k připevnění zásobníků.

VÝŠKA / DÉLKA
20 cm
ŠÍŘKA
51 cm
HLOUBKA
8,5 cm
OBJEM
8,5 l
Zpět do obchodu