Neohodnoceno

Skládací vzduchovka Black Bunker BM 4,5mm, 25J

Skladem (2 ks)
Kód: 2307
7 450 Kč
Kategorie: Vzduchovky

Tento model BM8 byl stvořen pro účely přežití v nehostinném prostředí. Začíná to u využití klasického systému nabíjení zlomením hlavně, stejně, jak jsme zvyklí i u starých Slávií. Namísto klasické pružiny se zde ale nachází pokročilý plynový RAM píst, který zaručuje vysoký výkon a zároveň redukuje otřesy a zpětný ráz při výstřelu.

Vzduchovka tedy nevyžaduje žádné dodatečné příslušenství v podobě drahých PCP kompresorů nebo zásoby jednorázových CO2 bombiček. Stejně tak se výrobce vyhnul použití zásobníkového systému, jaký známe například u moderních vzduchovek Gamo, z důvodu co největší spolehlivosti. V neposlední řadě je vzduchovka téměř všude pokryta odolným polymerem, a to opět s ohledem na snadnou údržbu a lepší ochranu důležitých komponentů.

V základu je větrovka osazena pevnými mířidly umístěnými na hlavni. Pro případnou instalaci puškohledu slouží standardní 22mm Weaver / Picatinny lišta a pokud chcete vzduchovku vylepšit laserem, svítilnou či dvojnožkou, další dvě odnímatelné lišty se nachází po stranách předpažbí.

Model BM8 se dělí na 3 pohyblivé části – klasickou zlamovací hlaveň, hlavní blok a sklopnou pažbu. Po povolení jedné rotační pojistky u hlavně a druhé tlačítkové pojistky nad pažbou se obě části uvolní a následně je lze složit do trojúhelníkového tvaru. Lišta, která původně slouží ke stlačení pístu při zalomení hlavně, má nyní funkci pojistky ve složeném stavu kdy zapadne do slotu ukrytého v pažbě.

Součástí balení je i praktický vodotěsný kufřík na drobné příslušenství či munici, který perfektně zapadne do složené vzduchovky a krytka chránící ústí hlavně a nábojovou komoru před nečistotami.

OBSAH BALENÍ

  • Vzduchovka Black Bunker BM8 4,5mm Full Black
  • Kufřík na příslušenství
  • Krytka hlavně a nábojové komory

 

PARAMETRY

Výrobce:

Black Bunker

Ráže: 

4,5 mm / .177

Střelivo:

Diabolky

Úsťová rychlost: 

300 m/s

Energie: 

24 J

Použité střelivo: 

JSB Exact 4,50mm 0,547g

Hmotnost:

3400 g

Celková délka:

1060 mm

Délka hlavně:

440 mm

Drážkovaná hlaveň: 

Ano

Mířidla:

Ano

Typ montážní lišty:

22 mm

Materiál pažby:

Polymer

Pohon: 

Píst

Pojistka:

Ano

Režim střelby:

Přebíjení

Typ nátahu:

Zlamovací

Barva:

Černá a Coyote

Záruka:

24 měsíců

Zpět do obchodu