Neohodnoceno

EDC nouzová brašna pro přežití - KPZ

Skladem (2 ks)
Kód: 1797
2 350 Kč
Kategorie: Outdoor

ULTIMÁTNÍ VÝBAVA "EDC-KPZ-BAG" NA PŘEŽITÍ A ZÁCHRANU

Speciální zavazadlo plné vybavení, které poslouží v každé situaci. Obsahuje 20 kusů vybavení, které poslouží při přežití, nouzové evakuaci, při rybaření, trampování, kempování či cestování. Vše co potřebujete v jednom zavazadlu s popruhem přes rameno, nebo úchyty pro karabinu.  

Obsah zavazadla: 

 1. Multifunkční kladivo se sekerou - velmi užitečná pomůcka, která zastoupí sekeru, kladivo, kleště či štípačky. Navíc v rukojeti se ukrývá další nástroje: nůž, 2x pilka, křížový šroubovák, plochý šroubovák, otvírák na lahve, klíč na matky 4 velikostí. Multifunkční nástroj, který
  najde využití nejčastěji. Má své vlastní nylonové pouzdro na opasek. 
 2. Záchranářský nůž - základní nástroj nejen pro přežití. Tento vystřelovací nůž má čepel dlouhou 8 cm a je kombinovaná. Má 2,5 cm dlouhé pilkovité ostří, které je vhodné k párání houževnatých materiálů. Dále má řezač automobilových pásů nebo lan a hrot na rozbíjení skel. Nůž má i klip na opasek, takže ho lze nosit zajištěný v kapse, nebo na opasku. 

 3. Kubotanové taktické pero - funkční pero s černou náplní. Pero má kvalitní klip na opasek a hrot na rozbíjení skel, nebo sebeobranu.
   
 4. Taktická svítilna - výkonná svítilna s variabilním zoomem. Disponuje klipem na opasek. Napájení pomocí AA baterie (není součástí). 

 5. Nosič petlahví - V případě, že už nemáte místo v batohu a potřebujete si nabrat vodu, tento nosič skvěle poslouží. Trojzubcová spona má na jednom konci kroužek, který se jednoduše roztáhne, vloží se pod hrdlo petlahve a zapne se do spony. Spona se dá přidělat na jakýkoliv popruh u batohu, pásek u kalhot, molle vazbu a další. Jištění je řešeno kombinací patentky a suchého zipu. Toto duo tvoří velmi spolehlivé jištění, které nemá problém unést i 2L petlahev. 

 6. Signální píšťala - velmi hlasitá píšťalka s očkem na klíče. Vhodná pro signalizaci v horách a skalách. 

 7. Kapesní pilka - pilka vyrobená z ocelového lanka s ostrými zoubky. Lze s ní nařezat větve a klacky pro stavbu přístřešku apod. 

 8. Kompas - skladný kompas pro navigaci v terénu. 

 9. Multifunkční karta - známá karta plná vychytávek. Vhodná do peněženky. Má nůž, otvírák na lahve, konzervy, klíč na matky, pilku, pravítko a další. 

 10. Paracordový náramek - náramek, který poskytuje 3 metry paracordového lana, křesadlo, signální píšťalku a kompas. 

 11. Pracovní rukavice - protiskluzové rukavice pro práci v přírodě, stavění přístřešku, dělání dřeva a podobně.
   
 12. Lano - 5 metrů lana, které poslouží při stavbě přístřešku, výrobě zbraní, pastí.. 

 13. Lékárnička - červené pouzdro obsahuje bohatou lékárničku. Obsahuje obvazy, náplasti, desinfekční ubrousky, nůžky, pinzetu, polštářky, uchošťoury, připínací špendílky a bandáž. 

 14. Sada na rybaření - obsahuje vlasec, splávky, těžítko, háček, obratlíky a nástrahy na dravce. 

 15. Rozdmýchávač ohně - teleskopická trubička sloužící k rozfoukání ohně. 

 16. Pláštěnka - Pláštěnka, kterou využijete v deštivém počasí. Univerzální velikost.
   
 17. Nouzový přístřešek - přístřešek, který je vyroben z fólie, která odráží 90% tělesného tepla. Vhodný pro nouzová přespání. 

 18. Nouzová přikrývka - přikrývka, kterou používají záchranáři a hasiči. Odráží 90% tělesného tepla. Vhodná pro izolaci těla od chladu v nepříznivých podmínkách. 

 19. Křesadlo - křesadlo pro rozdělání ohně. Funguje i mokré. Generuje jiskry o teplotě až 3000°C. 

 20. Podpalovač - petrolejový provázek, díky kterému rychle založíte oheň. 
 21. Brašna přes rameno - ve které veškeré vybavení obdržíte.
Zpět do obchodu