Neohodnoceno

Dřívkáč - skládací ohniště/vařič

Skladem (5 ks)
Kód: 1959
440 Kč
Kategorie: Outdoor

Táboření je skvělou aktivitou, která se stává čím dál více populární. Ovšem ne na každém místě se nachází ohniště a budovat ho už nyní nutné. Použití tohoto skládacího ohniště přináší nespočet výhod, které ocení každý turista, cestovatel, zálesák či rybář. 

Skládací ohniště "CAMP HERE" je naší novinkou, díky které si můžete rozdělat oheň téměř kdekoliv. Ohniště je velmi skladné a v batohu nezabere téměř žádné místo. Ve složeném stavu má rozměry pouze 14x14x1,5 cm. Složené je během jednotek sekund a táboření může ihned začít. 

Ohniště se dodává v pevném, látkovém obalu. Ohniště je spojené pomocí pantů, takže všechny díly drží při sobě a není nutno nic montovat. Ohniště má 5 stěn, které oheň obklopují a chrání ho před rozšířením do okolí. Šestý díl jsou přikládací dvířka, které lze zavřít. Ve spodní části ohniště se nachází průduchy, aby měl oheň dostatek kyslíku a krásně hořel. Výška postaveného ohniště je 9,5 cm. Na horní části ohniště se dá samozřejmě i vařit, jelikož je vařič pevný a stabilní a má horní vývody, aby oheň mohl dále hořet. 

V tomto ohništi se dá topit klacíky, třískamišiškami, suchou trávou, ale i pevným lihem

Klíčové vlastnosti: 

  • Kompaktní rozměry
  • Nenáročný na palivo
  • Lze na něm vařit
  • Hmotnost 211 g
  • Přepravní obal
Přepravní rozměry 14 x 14 x 1,5 cm
Rozměry po sestavení 14,5 cm (průměr podstavy) 9 cm (výška)
Zpět do obchodu