Neohodnoceno

Brašna na zbraň přes rameno PENTAGON UCB 2.0 šedá

Skladem (1 ks)
Kód: 1659
999 Kč
Kategorie: Batohy a tašky
Záruka: 2 roky

Taška UCB od Pentagonu je taktická brašna přes rameno či náprsní taška s mnoha úložnými přihrádkami a je vhodná také jako cestovní taška. Zkratka UCB znamená Universal Chest Bag, tedy univerzální hrudní taška. Použití je dáno tím, na které "D" kroužky je připnutý popruh na nošení (horní kroužky znamenají vyšší polohu tašky, tedy právě použití jako hrudní taška). Umožňuje uložení standardní 9 mm pistole spolu se zásobníky. Jedná se o re-designovanou verzi původní UCB.

Co a kde unese

Brašna je vyrobena z vysoko-pevnostního 600D polyesteru. Brašna má osazeny 1 hlavní a 1 přídavnou kapsu, obě zapínané na dvoucestný zip. Objemná hlavní přihrádka pojme fotoaparát, malý dalekohled, sadu první pomoci a podobně. Navíc pro dobrou organizaci se v hlavním prostoru nachází ještě 1 látková kapsa s otevřeným horním vstupem a 1 kapsa ze síťoviny s otevřeným horním vstupem zajištěná páskem se suchým zipem. Přídavná kapsa vpředu má vnitřní kapsy s otevřeným horním vstupem na přehledné uložení peněženky, mobilu, tužek a per, ubrousků, zavíracího nože, multitoolu, kapesní svítilny a jiných nezbytností. Je zde také popruh s karabinkou na klíče. Na přídavné kapse je našita malá plochá kapsa zapínaná na zip, ideální na dokumenty. Vpředu nahoře je umístěn velcro panel na upevnění ID štítku, vlajky, hodnosti, jmenovky nebo jiné oblíbené nášivky. Je zde také elastická šňůrka s brzdou protažená 4 poutky, kterou lze využít k upevnění malých předmětů. Pod velcro panelem se nalézá tunelová kapsa na provléknutí drobností. Na zadní straně tašky je přihrádka vystlaná suchým zipem na skryté nošení zbraně zapínaná na patentku. Pro snadné rozepnutí patentky je zde našitý "D" kroužek.

Ukládání nejen do kapes

Na tašce vpředu a na bocích je osazena MOLLE kompatibilní popruhovina pro upevnění drobné výbavy. Nahoře i dole na tašce jsou 4 "D" kroužky (na každé straně 2) k upevnění dalšího vybavení, které zároveň slouží pro připnutí nosného popruhu. Na dně tašky jsou 2 praktické drenážní otvory na odvod zkondenzované vnitřní vlhkosti. Pro uživatelský komfort je brašna na zadní straně vybavena prodyšnou síťovinou.

Nošení brašny

Nahoře má brašna osazenu látkovou rukojeť na přenášení, praktickou také při nasazování / sundávání tašky na rameno. Rukojeť může být při nepoužívání připnutá patentkou. UCB má skrytelný a nastavitelný ramenní popruh, který lze připnout na obou stranách tašky pomocí karabiny s pružinou a "D" kroužku. Tašku lze tedy nosit na pravém i na levém rameni.

VÝŠKA  25,0 cm
ŠÍŘKA  20,0 cm
HLOUBKA  12,0 cm
HMOTNOST  550 g
DETAILY MATERIÁLU 100 % Polyester 600D High Tensile
ZIP/Y YKK®
PATENTKY / PŘEZKY / SPONY DuraFlex®
UPEVNĚNÍ / PŘEPRAVA 1 nastavitelný ramenní popruh
1 látková rukojeť
Zpět do obchodu