Neohodnoceno

Vycházková outdoor hůl

Skladem (3 ks)
Kód: 1972
1 450 Kč
Kategorie: Outdoor
Otevírací doba
Po – Pá: 10:00–12:00 a 12:30-16:00
Nebo dle dohody na tel. +420 735 766 077.

Multifunkční vycházková hůl, která skrývá 9 funkcí. Během několika vteřin můžete hůl upravit na harpunu, nůž, rozdělat oheň pomocí křesadla a mnohé další.

Originální survival turistická hůl, díky které bude dlouhé putování divočinou hračka. Tato hůl se skládá ze 7 hliníkových nástavců, ze kterých sestavíte 100 cm dlouhou taktickou hůl s 9 funkcemi. Všechny závity disponují gumovým těsněním, takže žádná část nemá vůli a navíc je celý vnitřek hole vodotěsný. Hmotnost pouze 850 g. 

Funkce:

  1. Turistická hůl - hůl je plně funkční a lze ji využít jako oporu při náročné turistice. Hůl je ve spodní části opatřena kaskádovitým hrotem, který zajišťuje pevnou oporu při chůzi.                                                                                                                                                             
  2. Destrukční kladivo - rukojeť turistické hole disponuje hrotem na sklo. Hůl tak lze použít jako kladivo, se kterým snadno vysklíte okno havarovaného auta, nebo se dostanete přes každou překážku. Velmi účinný záchranářský nástroj.                                                                         
  3. Harpuna / vidlička - Uvnitř hole najdeme nástroj připomínající vidličku. Je určen pro využití jako harpuna - vidličku jednoduše našroubujete na konec hole a rázem máte vysoce účinné kopí pro lov ryb. Díky zpětným hrotům je úlovek zaručeně Váš. Vidličku lze využít i k vaření, jídlu (nouzově) nebo opékání buřtů.                                                                                                                                             
  4. Nůž - Důležitý nástroj pro přežití, který najdeme taky uvnitř hole. Lze ho našroubovat jen na jeden díl a využívat samostatně (stejně jako všechny ostatní nástroje). Nůž má délku čepele 11 cm a čepel je kombinovaná. (5 cm hladké ostří a 6 cm zubaté ostří).                                
  5. Pilka - nouzová pilka pro zkracování větví, porcování a podobně. Délka pilky je 10 cm, na spodní straně najdeme jemné zoubkování a na horní hrubé.                                                                                                                                                                                                             
  6. Otvírák na lahve - součástí pilky je i otvírák na lahve, díky kterému snadno otevřete zátku od svého oblíbeného nápoje.                                  
  7. Kompas - v rukojeti najdeme zabudovaný i kompas, se kterým můžete získat lepší orientaci v terénu.                                                                
  8. Křesadlo - po odšroubování kompasu nalezneme 3,2 cm dlouhou ferocitovou tyčinku, kterou lze využít k rozdělání ohně. Křesadlo funguje i když je mokré, když fouká a generuje jiskry o teplotě až 3000°C.                                                                                                                         
  9. Píšťala - po odšroubování hrotu kladiva máme k dispozici záchranou píšťalku, se kterou si přivoláte pomoc v horách. 

 

K tomu všemu obdržíte tuto hůl v maskovaném pouzdře, ve kterém můžete nosit hůl rozloženou. Pouzdro lze připevnit na opasek, popruh u batohu, nebo karabinu. Součástí pouzdra je i odnímatelný popruh přes rameno

Hmotnost i s pouzdrem 870 g
Celková délka hole 100 cm
Rozměry rozložené hole v pouzdře 26 x 18 x 5 cm
Materiál Odolný hliník