Neohodnoceno

Kuše kladková 3v1 - skládací s výbavou DŘEVO

Skladem
Kód: 1491
3 745 Kč
Kategorie: Kuše
Záruka: 2 roky
Otevírací doba
Po – Pá: 10:00–12:00 a 12:30-16:00
Nebo dle dohody na tel. +420 735 766 077.

Vychytaná kladková kuše "HUNTER M18" se stane Vaším oblíbeným společníkem do lesa, na louku a kamkoli, kde si chcete užít trochu vzrušení! Se svou silou nátahu 42 kg (cca 85 liber) se jedná již o slušně silnou rekreační zbraň, navíc s pestrou výbavou! Prodej od 18 let!

Pažba kuše "HUNTER M18" je vyrobena ze dřeva s polepem v maskáčovém provedení. Pažba se dá díky svému tvaru pohodlně opřít o rameno a zajistit si tak přesnost a jistotu při střelbě. Kuše disponuje klasickým okem pro nohu, pomocí kterého se natáhne a zacvakne. Díky mířidlu je zasažení cíle snadné a pohodlné!

Kladková kuše "HUNTER M18" se dá v případě potřeby složit pomocí ibusáku který je součástí a nosit v přiloženém pouzdře. Stejně elegantně a hladce se i rozloží, jakmile dorazíte na místo určení. Ramena kuše jsou na pístech připevněna ke kuši a task jdou velice snadno složit a zase rozložit, což je pro přenášení kuše velice pohodlné a praktické.

Kuše umožňuje připevnění nočního vidění nebo optiky pro ještě přesnější střelbu (na fotkách je optika pouze ilustrativní a není v ceně). V případě dokoupení loveckých hrotů může posloužit i jako lovecká kuše, se kterou se dají lovit menší zvířata (toho lze využít pouze v případech vymezených zákony ČR). Efektní dráha dostřelu kuše je cca 100 m.

Výbava kuše obsahuje:

  • 10 kusů šipek
  • balíček ocelových projektilů (kuliček)
  • 1 delší šíp
  • inbusový klíč pro rozkládání a skládání kuše
  • pevné nylonové pouzdro s kapsami na přenos kuše i výbavy
  • jednoduchý manuál