Neohodnoceno

Jateční pistole

Skladem
Kód: 927
Značka: Stamit
6 990 Kč
Kategorie: Ostatní zbraně
Záruka: 2 roky
Otevírací doba
Po – Pá: 10:00–12:00 a 12:30-16:00
Nebo dle dohody na tel. +420 735 766 077.

Jateční pistole JP-SVS 01 Profi se používá k omračování jatečních zvířat. Je určena pro domácí a menší jatka k usnadnění porážky hospodářských zvířat. Po přiložení na hlavu zvířete a výstřelu náboje, se z jatečního přístroje vysune (vylítne) několik centimetrů ocelový válec ( trn ), který zvíře omráčí před vykrvením. Tento ocelový válec (trn), je uvnitř jatečního přístroje opatřen dorazovou gumou, která po výstřelu válec zbrzdí a navrací do původní polohy. Do jatečního přístroje, můžeme použít jateční náboje 9 mm od všech výrobců. Můžeme podle síly lebky porážené zvířete, zvolit vhodný jateční náboj (dle síly prachové náplně) a tím také chránit jateční přístroj (dorazovou gumu) od přetěžování po výstřelu.

Jateční přístroj je vhodný na: prasata, jateční býky, krávy, kance, koně, berany, kozly, jalovice, prasnice, ovce, kozy, plemenný skot, telata, jehňata, kůzlata atd.

Výrobce: Stamit s.r.o., Česká Republika

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení